Αποτελέσματα ψηφοφορίας λογότυπου etwinning
e Twinning slider Ανακοινώσεις Για Γονείς - Μαθητές Εκπαιδευτικά προγράμματα - όμιλοι Εργασίες Μαθητών Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Αποτελέσματα ψηφοφορίας λογότυπου του έργου eTwinning “Our Cultural and Sustainable Heritage: A journey through countries of Europe!”

Αποτελέσματα ψηφοφορίας λογότυπου etwinning

Με μεγάλη χαρά πληροφορηθήκαμε ότι το λογότυπο που έφτιαξε το σχολείο μας στο πλαίσιο της συμμετοχής μας στο έργο ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων eTwinning με τίτλο “Our Cultural and Sustainable Heritage: A journey through countries of Europe!” ψηφίστηκε ως το καταλληλότερο για το λογότυπο του έργου!

Αναλυτικότερα, στη φόρμα της ψηφοφορίας για το λογότυπο υπήρχαν 286 συνολικά απαντήσεις εκ των οποίων οι 173, δηλαδή ποσοστό 60,5%, αντιστοιχούν στο λογότυπο του σχολείου μας.

Συγχαρητήρια στο σχολείο μας για τη συνεργατική δημιουργία του λογότυπου του έργου αλλά και για τη διάχυση της ψηφοφορίας!