Ψηφοφορία ακροατών 5
Ανακοινώσεις Διαγωνισμοί Δραστηριότητες Πολιτιστικές

Ψηφοφορία Ακροατών Μαθητικού διαγωνισμού “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2023”

Ψηφοφορία ακροατών 5Ο Όμιλος Ραδιοφωνίας του σχολείου μας συμμετείχε στο Μαθητικό διαγωνισμό ραδιοφωνικού μηνύματος “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2023” με θέμα “Η νέα γενιά για την Ειρήνη – Youth for Peace”.
Αν θέλετε, μπορείτε να ψηφίσετε τη συμμετοχή μας.
Η συμμετοχή με τις περισσότερες ψήφους θα πάρει το Βραβείο Ακροατών Ραδιοφωνικού Μηνύματος. Η Τελετή Βράβευσης θα πραγματοποιηθεί στις 29 Απριλίου 2023 στη Ζάκυνθο.
Ο σύνδεσμος για να ψηφίσετε είναι ο ακόλουθος:

Η συμμετοχή του σχολείου μας (1ο Γυμνάσιο Καρδίτσας) έχει κωδικό 8447. Ο τίτλος της συμμετοχής είναι “ΕΙΡΗΝΗ”.
Για να ψηφίσετε, βρείτε τη συμμετοχή μας στο σύνδεσμο, ακούστε το ραδιοφωνικό μας μήνυμα και στη συνέχεια πατήστε την καρδούλα που θα εμφανιστεί.
Αν θέλετε, διαδώστε το σύνδεσμο και τον κωδικό συμμετοχής μας!
Η ψηφοφορία λήγει στις 20 Απριλίου 2023.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων!
Όμιλος Ραδιοφωνίας 1ου Πειραματικού Γυμνασίου Καρδίτσας