Screenshot 2024 02 19 124954
e Twinning slider Ανακοινώσεις Γενικά Για Γονείς - Μαθητές Δραστηριότητες Εργασίες Μαθητών Ευρωπαϊκά Προγράμματα Πολιτιστικές

Ψηφοφορία λογότυπου του έργου eTwinning “Our Cultural and Sustainable Heritage: A journey through countries of Europe!”

Screenshot 2024 02 19 124954Στο πλαίσιο της συμμετοχής μας στο Ευρωπαϊκό έργο Ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων eTwinning με τίτλο: “Our Cultural and Sustainable Heritage: A journey through countries of Europe!” (Η Πολιτιστική και Βιώσιμη Κληρονομιά μας: Ένα ταξίδι στις χώρες της Ευρώπης!) οι μαθητές κάθε σχολείου δημιούργησαν ένα λογότυπο που ευελπιστούν να ψηφιστεί ως το καταλληλότερο για το έργο. Η ψηφοφορία είναι σε εξέλιξη. Δείτε τη σελίδα ψηφοφορίας εδώ και ψηφίστε, αν θέλετε, το λογότυπο που προτιμάτε ως τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024.